Městys Komárov

Sdělení rodičům a nové kontakty na zaměstnance školy

Sdělení rodičům a nové kontakty na zaměstnance školy

Aktuální informace Základní školy T. G. Masaryka

Vážení rodiče,

 

s ohledem na skutečnost, že výuka bude minimálně ještě měsíc probíhat distanční formou, je naší snahou nejen „vyučovat“, ale snažit se i „ulehčit“ práci i vám, kteří nám ve vzdělávání dětí velmi pomáháte a jste nám oporou.

Naší škole se podařilo ve velmi krátkém čase získat akreditaci k programům společnosti Google, a sice k aplikaci G-suite. Jde o velmi rozšířený program podporující on-line výuku a podporující i přímý kontakt s žákem (hlasový i vizuální).

Součástí aplikace je především tzv. učebna (classroom), kde mají děti na jednom místě a podle jednotlivých předmětů, přehledně, jasně a strukturovaně potřebné učební materiály, výkladové prezentace, doprovodné a podpůrné texty, videa, apod. Zadané termíny jim dokáže hlídat kalendář, který je provázán s učebnou. Veškeré materiály v učebně tvoří jejich učitelé.

Po Velikonocích budeme postupně na tento vzdělávací program přecházet, a to společně. Všem vyučujícím i dalším zaměstnancům školy a žákům od 4. ročníku (včetně) bude vytvořen nový e-mail, který bude opravňovat využívat toto nové uzavřené školní společenství. Využívání nebude ohraničeno pouze na období po dobu distanční výuky, ale on-line vzdělávání budeme používat do budoucna na podporu a motivaci pro žáky ohrožené školním neúspěchem, talentované žáky, ale budou ho moci využívat i nemocní jedinci apod.

O procesu zavádění vás budou informovat vyučující. I vy samozřejmě uvidíte, co děti dělají, jaké mají materiály k výuce. Velice vás prosím, abyste třídnímu učiteli uvedli svůj e-mail. Ten bude totiž sloužit jako pojistka pro případy, kdy dítě zapomene heslo, případně kdyby nastal i jiný problém, např. zablokování učebny apod. Na váš e-mail pak přijdou jednoduché pokyny.

V následném samostatném sdělení vám předám rovněž nové e-mailové kontakty na jednotlivé zaměstnance školy, tedy na vyučující, vychovatelky, asistentky a provozní zaměstnance. Nové e-maily najdete i na webových stránkách školy www.zs-komarov.cz .

 

Vážení rodiče,

velice oceňujeme váš přínos k práci, kterou společně pro naše děti v oblasti vzdělávání vykonáváme. Skláním se před vámi, uvědomuji si, jak náročné období to pro vás v současné je. Děkuji vám za to a věřím v další spolupráci.

 

S přáním příjemného prožití Velikonoc

 

Váš

 

Jiří Veverka

 

 

Vyučující na 1. stupni (1. – 5. ročník)

Eva Štochlová                       eva.stochlova@zs-komarov.cz

Ilona Hošková                      ilona.hoskova@zs-komarov.cz

Michaela Barchánková        michaela.barchankova@zs-komarov.cz

Světlana Belšánová             svetlana.belsanova@zs-komarov.cz

Václava Sojková                   vaclava.sojkova@zs-komarov.cz

Vladimíra Palková                vladimira.palkova@zs-komarov.cz

Vladimíra Zamboryová        vladimira.zamboryova@zs-komarov.cz

 

Vyučující na 2. stupni (6. – 9. ročník)

Barbora Rusková                 barbora.ruskova@zs-komarov.cz

David Kolář                          david.kolar@zs-komarov.cz

Diana Piecyk                        diana.piecyk@zs-komarov.cz

Eva Pelánová                       eva.pelanova@zs-komarov.cz

Iva Jílková                            iva.jilkova@zs-komarov.cz

Jana Kaplanová                   jana.kaplanova@zs-komarov.cz

Jana Lysá                              jana.lysa@zs-komarov.cz

Jana Vajnerová                    jana.vajnerova@zs-komarov.cz

Jana Vlčková                        jana.vlckova@zs-komarov.cz

Jiří Veverka                          jiri.veverka@zs-komarov.cz

Jitka Matějková                    jitka.matejkova@zs-komarov.cz

Ludmila Jindrová                 ludmila.jindrova@zs-komarov.cz

Petra Šustová                      petra.sustova@zs-komarov.cz

Štefan Borovský                  stefan.borovsky@zs-komarov.cz

Světlana Belšánová            svetlana.belsanova@zs-komarov.cz

 

Vychovatelky školní družiny

Markéta Kopečná                marketa.kopecna@zs-komarov.cz

Monika Štichová                  monika.stichova@zs-komarov.cz

Pavlína Jánská                     pavlina.janska@zs-komarov.cz

 

Asistentky pedagoga

Eva Macánová                     eva.macanova@zs-komarov.cz

Eva Opatrná                        eva.opatrna@zs-komarov.cz

Lucie Příkosická                  lucie.prikosicka@zs-komarov.cz

Michala Dřevínková            michala.drevinkova@zs-komarov.cz

Šárka Marešová                   sarka.maresova@zs-komarov.cz

 

Ekonomka, hospodářka

Věra Roztočilová                 vera.roztocilova@zs-komarov.cz

 

Vedoucí školního stravování

Romana Zemanová            romana.zemanova@zs-komarov.cz

 

 

Nové kontakty na zaměstnance školy ke stažení zde

Datum vložení: 15. 4. 2020 7:44
Datum poslední aktualizace: 15. 4. 2020 7:53
Autor: Správce Webu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 10. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, během odpoledne od západu přibývání oblačnosti a místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.