Městys Komárov

Dopis rodičům a Obecné zásady provozu ZŠ TGM Komárov

Dopis rodičům a Obecné zásady provozu ZŠ TGM Komárov

Aktuální informace

 

Vážení rodiče,

 

blíží se konec prázdnin a všichni odpočítáváme poslední dny do zahájení nového školního roku. Každý z nás vzhlíží k tomuto termínu s určitými pocity; někdo s obavami, jiní s očekáváním nových dobrodružství. Děti se těší na kamarády, své vyučující a my se těšíme na to, že zase uvidíme své žáky v plných třídách.

Zahájení školního roku nebude pro nás všechny úplně jednoduché a v naší základní škole bude mírně zkomplikováno i stále probíhajícími rekonstrukčními pracemi. Nicméně i toto se ve spolupráci se zřizovatelem, městysem Komárov, podařilo vyřešit. Náhradní prostory včetně zázemí městys poskytl ve svých prostorách, resp. v Domu kultury Komárov, kde budou dočasně umístěni žáci a žákyně 4. a 5. třídy a v hasičské zbrojnici, kde se budou učit žáci a žákyně 2. ročníku. Rekonstrukční práce budou v učebnách ukončeny nejpozději do konce září. Následné práce již výukové prostory zatěžovat nebudou.

Přes všechny obtíže se snažíme nachystat podmínky pro výuku a další činnosti školy co nejlépe a nejzodpovědněji. Věřím, že se nám to podaří.

Všichni určitě sledujeme zpravodajství a statistiky, manuály a doporučení. Věřte, že naše škola si stanovila dvě základní priority. Tou první je minimalizaci zdravotních rizik, druhou pak zajištění plnohodnotného vyučování a realizace ostatních aktivit spojených s činností naší školy. Chceme, aby se různá omezení dotýkala žáků a žákyň co nejméně.

Naše škola postupuje plně v souladu s manuálem MŠMT a doporučeními ministerstva zdravotnictví, na jejichž základě jsme sestavili vlastní dokument, kterým se budeme všichni řídit. Pravidla jsou přílohou této zprávy.

 

Vážení rodiče,

dovolte mi v závěru sdělení ještě jednou poděkovat za součinnost, podporu a pomoc v průběhu celého druhého pololetí. Věřím, že naše úzká spolupráce bude pokračovat i v novém školním roce.

 

S pozdravem

 

Jiří Veverka

ředitel školy

 

Provoz_ZŠ_TGM_ve školním roce 2020-2021_zásady_pro rodiče.docx (2.14 MB)

Datum vložení: 28. 8. 2020 7:23
Datum poslední aktualizace: 28. 8. 2020 7:28
Autor: Správce Webu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Aktuální počasí

Počasí dnes:

22. 1. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, na západě a východě místy, jinde jen ojediněle přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 5 až 9°C. Noční teploty 2 až -2°C.